מצלמות אבטחה לתחנת דלק

אז מה היה לנו עד עכשיו

מצלמות אבטחה, על סוגיהן השונים, תורמות הגנה ובטחון עבור בתים פרטיים ובנייני מגורים.

אולם, גם עבור בתי עסק שונים, מצלמו אבטחה מקנות ביטחון עבור בעלי העסקים ועובדיהם, ביחוד כשמדובר בבתי עסק גדולים, בהם קיים סיכון גבוה יותר לפריצות או גניבות.

אחד מהעסקים שהכי נתונים לפגיעה מצד גנבים ופורצים הן תחנות דלק למיניהם ולפיכך, התקנה של מערכת מצלמות אבטחה היא דבר חשוב בתחנות דלק. 

למעשה, ברוב תחנות הדלק בישראל קיימות מערכות של מצלמות אבטחה מסוגים שונים.

בחלק מהתחנות נעשה שימוש במערכות אבטחה ישנות יחסית, בעוד שבאחרות מותקנות מערכות אבטחה חדישות יותר, בהן המצלמות מחוברות למסך ומצלמות את המתרחש בתחנת הדלק.

 

היתרונות של התקנת מערכת אבטחה בתחנת דלק

ככלל, קיימים יתרונות רבים להתקנת מערכת מצלמות אבטחה בתחנות דלק:

  1. הן מסייעות בצמצום גניבות של סחורה ע"י לקוחות שמגיעים או ע"י עובדי החברה והן למעשה משמשות כאמצעי הרתעה. מערכות משוכללות מהוות אמצעי אבטחה חזק יותר, בכך שהן מאפשרות לבעלי תחנות הדלק לצפות במתרחש בתחנה גם מרחוק ובזמן אמת ובנוסף, מאפשרות להם גם לצפות במה שהתרחש בעבר באמצעות הקלטות. 
  2. עשויים להיות מצבים בהם אנשים המגיעים לתדלק בתחנה שוכחים לשלם לאחר התדלוק. אמנם, אחריותם של העובדים בתחנה היא לגבות את התשלום מראש, אך לעיתים הם עלולים להיות תחת לחץ של עבודה ולפיכך, עשויים הם לפספס לקוחות שלא שילמו. כדי להתגבר על בעיה זו, מצלמות אבטחה שמותקנות במקום יכולות לקלוט את הרכב שלא ביצע תשלום, עפ"י מספרו ובאופן זה לסייע לעובדי התחנה לדרוש ממנו תשלום. 
  3. מצלמות אבטחה בתחנות דלק מותקנות בד"כ בחוץ ובתוך החנות שצמודה לה. באופן זה, ניתן לשלוט גם על המתרחש בחנות ולדאוג שכל לקוח ישלם עבור קניה שביצע, גם במצבים בהם העובד בדלפק לא רואה את כולם באופן פרונטלי או עלול לפספס חלק מהלקוחות בשל עומס. 

 

מצלמות אבטחה לתחנת דלק

 

איזו סוג מערכת אבטחה מומלץ להתקין בתחנת דלק?

ככלל, התקנה של מצלמות IP אלחוטית בתחנת דלק עשויה להיות אפקטיבית ויש להן את היכולת להקליט את המתרחש באיכות גבוהה יותר מאשר מצלמות סטנדרטיות.

אולם, התקנה של מכשיר DVR  באיכות גבוהה, נחשבת לטובה יותר, מאחר ומכשיר מסוג זה יכול לצלם טוב יותר, במיוחד באזורי מפתח.

ככל שמצלמת האבטחה המותקנת בתחנת דלק הינה איכותית יותר, כך מתאפשר צילום חד יותר באזורים שונים בתחנה ובייחד באזורים בהם יש תנועה של רכבים ואנשים.

 

כמה עולה להתקין מצלמות אבטחה בתחנת דלק?

בהתחשב בעובדה כי קיימות מערכות אבטחה מסוגים שונים, העלויות עשויות להשתנות בהתאם לסוג ולאיכות המערכת וכמו כן, לרכיבים שהיא כוללת.

מחיר התקנת מערכת משוכללת הכוללת DVR, התחברות מרחוק לנייד וצפייה חדה גם בלילה, עשוי לנוע בין 3,500 – 2,400 ₪.

אם מדובר על התקנת מערכת מצלמות פשוטה יותר, המחיר עשוי לנוע בין 2,500 – 1,500 ₪.

סוג השירות עלות השירות
התקנת מערכת משוכללת הכוללת DVR, התחברות מהנייד מרחוק, צפייה חדה בלילה  כ – ₪3,500 – ₪2,400
התקנת מערכת בסיסית כ – ₪2,500 – ₪1,500

 

באנר מצלמות אבטחה לתחנת דלק

 

לסיכום

תחנות דלק ברחבי הארץ ידועות כמקום אליו מגיעים אנשים רבים במהלך היום, אם כדי לתדלק את רכבם ואם כדי לבצע קנייה בחנות הנוחות של התחנה.

בשל סיבה זו, התקנה של מערכות אבטחה בתחנה עצמה ובחנות הנוחות היא דבר חשוב ואף הכרחי, בכדי למנוע גניבות מצד לקוחות ומצד עובדי התחנה.

בנוסף, אירועים שונים של שוד ואלימות בתחנות דלק אף מגבירים את הצורך בתיעוד המתרחש בהן באמצעות מערכות אבטחה. 

ככלל, קיימות מצמות אבטחה מסוגים שונים, אותן ניתן להתקין בתחנת דלק. אולם, ההמלצה היא להתקין מערכת משוכללת ככל הניתן, כזו שמאפשרת צילום חד של הרכבים ומספריהם ושל האנשים המגיעים לתחנה. 

חברת ג'י אס מערכות מספקת שירות של התקנה ותיקון מצלמות אבטחה בתחנות דלק, להצעת מחיר ולפרטים נוספים צרו איתנו קשר.

לקבלת הצעת מחיר למצלמות אבטחה לתחנת דלק השאירו פרטים
הביטחון שלכם חשוב לנו מאוד!
או השאירו פרטים וקבלו ייעוץ מלא חינם
רק רגע..
תנו לנו להפתיע אתכם במחירי מבצע שאסור לפספס!