התקנת מצלמות אבטחה בחניון

אז מה היה לנו עד עכשיו

ככלל, במהלך היום יום, נדרשת אבטחה תמידית עבור חניה פרטית ו/או חניון ציבורי, שכן האינטגרציות המתנהלות בהם הינן דינאמיות ומתרחשות לעיתים תכופות.

על אף שבחניונים ציבוריים ניתן להעמיד מאבטח, שיבדוק את כל היוצאים ו/או הנכנסים אל החניון, הדבר בלתי אפשרי ליישום בחניות פרטיות.

בנוסף לכך, מאבטח אנושי לא יצליח לבחון בכל רגע נתון את כל שטח החניון, אשר לרוב, משתרע על פני שטח גדול ולפיכך, יכולת הבדיקה של המאבטח בחניון הינה מוגבלת. 

פתרון לכך ניתן באמצעות מצלמות אבטחה המיועדות לחניונים, שמטרתן למנוע פגיעה או וונדליזם בחניון ובנוסף, מאפשרות לתעד ולהקליט את המתרחש בחניון, בכל רגע נתון.

באמצעות תיעוד המצלמות, ניתן לצפות במתרחש בחניון ולשמור על הרכבים החונים בו.

 

סוגי מצלמות אבטחה להתקנה בחניון

יש לזכור, כי קיימים הבדלים בין מצלמות אבטחה שונות ולפיכך, מצלמות אבטחה המיועדות לבניין מגורים או לבתים פרטיים, לא תתאים לחניה פתוחה או לחניון סגור.

מעבר לכך, מצלמה המיועדת לחניון נדרשת לתעד, בו זמנית, כמות של כלי רכב ולכן, היא אמורה להיות ייעודית לכך. 

כיום, חברות שונות מייצרות מבחר סוגים של מצלמות אבטחה המיועדות לחניונים.

מצלמות מסוג זה, מאופיינות בכך שהן עמידות בפני תנאי מזג אוויר, כגון: גשמים ורוחות והן מסוגלות לתעד את הרכבים הנמצאים בחניון, ברזולוציה גבוהה, במהלך כל שעות היום והלילה. 

 

התקנת מצלמות אבטחה בחניון

 

יצירת הרתעה באמצעות התקנת מצלמת אבטחה

אחת המטרות המרכזיות של התקנת מצלמות אבטחה בחניונים הינה יצירת הרתעה כנגד פורצים ו/או אנשים העשויים להסב נזקים לחניון או לכלי הרכב החונים בו.

יצירת הרתעה באמצעות התקנת מצלמות אבטחה בחניון עשויה הן להגן עליו ועל הרכבים החונים בו והן להיטיב עם שמו הטוב של החניון ובכך, לעודד כמה שיותר נהגים להגיע אליו ולהחנות בו את רכביהם.

מכאן, שהשקעה בהתקנת מצלמות אבטחה בחניונים עשויה להגדיל את הרווחים שיתקבלו בחניונים, הודות לכמות הנהגים שיהיו מעוניינים לחנות בו. 

 

מצלמות אבטחה מתקדמות המיועדות לחניונים

ניכר, כי ישנם סוגים שונים של מצלמות אבטחה המיועדות לחניונים, אשר חלקן נחשבות כמצלמות אבטחה מתקדמות ואפילו מרשימות.

מצלמות האבטחה המתקדמות, כוללות תכונות משודרגות, כגון: ראיית לילה, תיעוד והקלטה של המצלמה למשך הרבה זמן, שינוי זוויות הצילום למטרת מעקב אחר הנמצאים בחניון ועוד.

מעבר לכך, מצלמות אבטחה המותקנות בחניון מאופיינות בחיבור אל מערכת הקלטה וצפייה אחת, אשר משרתת מאוד את הצופה בהקלטות (כגון: מאבטח החניון)  ומקילה עליו. 

 

התקנת מצלמות אבטחה בחניון

 

כמה עולה התקנת מצלמות אבטחה בחניון? 

מחיר התקנת מצלמת אבטחה, המיועדת לחניון, נע בטווח של כ – 2,500 ₪ והינו עשוי להשתנות בהתאם לשדרוגים ו/או פיצ'רים המתווספים למצלמה ועוד. 

סוג השירות עלות השירות
התקנה בסיסית של מערכת מצלמות אבטחה כ- ₪2,500 – ₪4,500
התקנת מערכת מצלמות אבטחה HD כ- ₪6,000 – ₪6,500
מערכת מצלמות אבטחה IP אלחוטיות כ- ₪6,500 – ₪8,000

 

לסיכום

התקנת מצלמות אבטחה בחניון, מטרתה להגן על הרכבים החונים בחניון ולמנוע התפרצויות או וונדליזם אשר עשויים לפגוע בהם.

כיום, ניתן למצוא מגוון של מצלמות אבטחה המיועדות להתקנה בחניונים, כאשר חלק מהדגמים נחשבים למתקדמים וכוללים רכיבים ושדרוגים שונים. 

לקבלת הצעת מחיר להתקנת מצלמות אבטחה בחניון השאירו פרטים
הביטחון שלכם חשוב לנו מאוד!
או השאירו פרטים וקבלו ייעוץ מלא חינם
רק רגע..
תנו לנו להפתיע אתכם במחירי מבצע שאסור לפספס!