אינטרקום

אז מה היה לנו עד עכשיו

התקנת אינטרקום אפשרית בבניינים ישנים וחדשים גם יחד. בעוד שישנם סוגי אינטרקום המגיעים עם מסך, אינטרקומים אחרים מגיעים ללא מסך.

בין אם תחליטו על התקנת אינטרקום מסוג כזה או אחר, ריכזנו עבורכם את כל המידע הרלוונטי, כולל מידע לגבי התקנת אינטרקום מבוסס סלולר או אינטרנט. 

צריכים מתקין אינטרקום? האינטרקום, שמהווה מערכת תקשורת פנימית בתוך מבנים, ניתן להתקנה בבתי מגורים פרטיים. יחד עם זאת, גם אפשרי להתקין אינטרקום במבנים משרדיים.

כך או כך, תוכלו לזהות את הנכנסים ולשוחח עמם לפני היתר כניסתם למבנה. אם תרצו, בימינו ישנן אפילו מערכות אינטרקום שמאפשרות שיח בין הדיירים בבניין.

בהחלט נחמד, זהו פיצ'ר שיסייע לכם ליצור קשר עם הדיירים בבניין ביתר קלות. 

 

למה להתקין אינטרקום ולמה לבחור בנו עבור כך?

למה בכלל צריך אינטרקום:

 • הגנה על רכוש – המטרה של התקנת אינטרקום היא הגנה על הרכוש המשותף בבניין. כפועל יוצא מזה, אין צורך לקבל רוב משמעותי של תמיכת דיירי הבניין בכדי להתקין אינטרקום, אם המטרה היא הגנה על הרכוש המשותף במבנה, זהו אינטרס משותף של כלל דיירי הבניין. לרוב, ההחלטה על התקנת האינטרקום נופלת על ועד הבית במבנה. יחד עם זאת, ישנם גם מבנים אשר מנוהלים על ידי חברות ועד בית חיצוניות, במקרים אלו, ייתכן שחברת הוועד החיצונית תהיה זו שתתקין עבורכם אינטרקום במבנה. במידה ואתם צריכים מתקין אינטרקום מקצועי, אנחנו כאן בדיוק בשביל זה.
 • הימנעות מאורחים לא רצויים – כדיירים בבניין אנחנו לא נרצה שיכנסו אורחים לא רצויים לבניין שלנו ולשם כך אנו נצטרך אינטרקום בכניסה לבניין.

עם המון ניסיון מקצועי ומאות לקוחות מרוצים, אנחנו נשמח להגיע גם אליכם ולבצע התקנת אינטרקום ללא דופי.

 

התקנת אינטרקום

 

התקנת אינטרקום במבנים מסוגים שונים 

אם מדובר על מערכות אינטרקום מתקדמות ומשוכללות, יש כאן הסתייגות:

 • מצד אחד –  אי אפשר להכריח את הדיירים להתקין בביתם מערכות אינטרקום עם מסך במעגל סגור.
 • מצד שני – כן אפשר להחליף את התשתית בבניין ולהתקין אינטרקום חיצוני. אם דייר כלשהוא לא מעוניין להשתמש במערכת המתקדמת, הוא יכול לבחור שלא להתקין בביתו את המערכת. 

לגבי עלויות תיקונים של אינטרקום, זה מחולק ל 2 – תיקון היחידות שנמצאות במבנה לעומת תיקון היחידות בבתים עצמם.

לרוב, תיקון היחידות החיצוניות יהיה תחת אחריות ועד הבית. אם יחידת האינטרקום הפנימית מתקלקלת, הרי שזה יהיה באחריותו של הדייר בדרך כלל.

 

סוגי אינטרקום וההבדל ביניהם

לגבי סוגי אינטרקום שקיימים, יש בימינו לא מעט סוגים אשר נותנים מענה ומגוון פתרונות שונים.

הנה כמה סוגים שאתם צריכים לדעת עליהם:

 • אינטרקום עם מערכת שמע – יש אינטרקום עם מערכת שמע, שמאפשר לכם לשוחח עם האורחים המגיעים למבנה.
 • אינטרקום מבוסס ויזואליות – כמו כן, יש אינטרקום מבוסס מערכת ויזואלית הכולל בד"כ גם טלוויזיה קטנה. תוכלו גם לשוחח עמם וגם לראות את האורחים שלכם. 
 • אינטרקום עם קודן – אם אתם צריכים מערכת אינטרקום עם קודן, זה בעצם יחליף את השימוש במפתח. כל מי שיודע את הקוד לבניין יוכל להגיע אליכם מבלי להטריד אתכם בכניסה.
 • אינטרקום מבוסס סלולר ואינטרנט – יחד עם אלו, יש גם אינטרקום מבוסס סלולר ואינטרנט, מערכת אינטרקום זו מותקנת ללא חיווט מסובך ותשתיות מורכבות. במערכות אינטרקום סלולר או אינטרנט, יש לכם את האפשרות לחבר את האינטרקום לטלפון הנייד. בהחלט שימושי.

 

באנר אינטרקום

 

כמה עולה התקנת אינטרקום?

סוגי עלויות:

 • בית פרטי – אם אתם צריכים התקנת אינטרקום בבית פרטי, העלות הממוצעת על כך תהיה כ-2,000 – 4,500 ₪.
 • בניין מגורים – יחד עם זאת, התקנת אינטרקום בבניין מגורים תהיה יקרה יותר, אם מדובר בבניין עד 15-16 דיירים, התקנת אינטרקום תעלה לכם בין 8,500 ₪ ל-12,000 ₪ ומעלה.
 • אינטרקום כולל מסך דירתי – המחיר הנ"ל מתייחס בעיקר למערכות אינטרקום שאינן נחשבות מתקדמות ומשוכללות. אם אתם רוצים להתקין מערכת אינטרקום הכוללת מסך דירתי, העלות על כך תהיה אפילו גבוהה יותר.

למעשה, העלות הממוצעת תהיה כ-8,500 ₪ לדייר.

סוג השירות עלות השירות
אינטרקום בבית פרטי כ- 2,000 – 4,500
אינטרקום בבניין עד 15-16 דיירים  כ- 8,500 – 12,000 ומעלה
מערכת אינטרקום בעלת מסך דירתי  כ- 8,500 לדייר

 

חברת ג'י אס מערכות מספקת שירות של התקנה ותיקון מערכות אינטרקום לבית ולעסק, להצעת מחיר ולפרטים נוספים צרו איתנו קשר.

לקבלת הצעת מחיר לאינטרקום השאירו פרטים
הביטחון שלכם חשוב לנו מאוד!
או השאירו פרטים וקבלו ייעוץ מלא חינם
רק רגע..
תנו לנו להפתיע אתכם במחירי מבצע שאסור לפספס!